KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •   KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Úvod » Rozpisy, výsledky zápasů

ROZPIS ZÁPASŮ





1.kolo36.týden
2.9.20:00Logo HC RychlovHC Rychlov Logo AHK KroměřížAHK Kroměříž1 : 7Zápis utkání
2.9.21:40Logo Red Devils MíškoviceRed Devils Míškovice Logo TJ Sokol TroubkyTJ Sokol Troubky2 : 5Zápis utkání
4.9.21:15Logo HC ŽopyHC Žopy Logo HC KvasiceHC Kvasice4 : 2Zápis utkání
5.9.20:00Logo RebelsRebels Logo HC Wild Bruins MorkoviceHC Wild Bruins Morkovice3 : 5Zápis utkání
5.9.21:40Logo HC LobodiceHC Lobodice Logo Buldok OtrokoviceBuldok Otrokovice1 : 6Zápis utkání
7.9.17:00Logo HC TJ Sokol TovačovHC TJ Sokol Tovačov Logo HC Jiskra ChropyněHC Jiskra Chropyně0 : 5Zápis utkání
7.9.18:40Logo HC SenatorsHC Senators Logo UDH PanthersUDH Panthers4 : 1Zápis utkání
7.9.20:30Logo HC Spartak HulínHC Spartak Hulín Logo HC Rymice BullsHC Rymice Bulls5 : 2Zápis utkání
 
2.kolo37.týden
9.9.20:00Logo TJ Sokol TroubkyTJ Sokol Troubky Logo HC ŽopyHC Žopy3 : 10Zápis utkání
9.9.21:40Logo HC KvasiceHC Kvasice Logo RebelsRebels6 : 5 (SN)Zápis utkání
11.9.21:15Logo HC Rymice BullsHC Rymice Bulls Logo HC RychlovHC Rychlov2 : 1Zápis utkání
12.9.20:00Logo HC SenatorsHC Senators Logo Red Devils MíškoviceRed Devils Míškovice3 : 1Zápis utkání
12.9.21:40Logo AHK KroměřížAHK Kroměříž Logo HC TJ Sokol TovačovHC TJ Sokol Tovačov5 : 6Zápis utkání
14.9.17:30Logo HC Wild Bruins MorkoviceHC Wild Bruins Morkovice Logo HC Spartak HulínHC Spartak Hulín3 : 6Zápis utkání
14.9.19:10Logo HC Jiskra ChropyněHC Jiskra Chropyně Logo HC LobodiceHC Lobodice4 : 3Zápis utkání
14.9.21:00Logo UDH PanthersUDH Panthers Logo Buldok OtrokoviceBuldok Otrokovice0 : 5Zápis utkání
 
3.kolo38.týden
16.9.20:00Logo HC ŽopyHC Žopy Logo HC SenatorsHC Senators3 : 1Zápis utkání
16.9.21:40Logo HC Spartak HulínHC Spartak Hulín Logo HC KvasiceHC Kvasice4 : 2Zápis utkání
18.9.21:15Logo RebelsRebels Logo TJ Sokol TroubkyTJ Sokol Troubky5 : 6 (SN)Zápis utkání
19.9.20:00Logo HC TJ Sokol TovačovHC TJ Sokol Tovačov Logo HC Rymice BullsHC Rymice Bulls5 : 1Zápis utkání
19.9.21:40Logo HC RychlovHC Rychlov Logo HC Wild Bruins MorkoviceHC Wild Bruins Morkovice4 : 6Zápis utkání
21.9.19:15Logo Red Devils MíškoviceRed Devils Míškovice Logo UDH PanthersUDH Panthers1 : 9Zápis utkání
21.9.21:00Logo Buldok OtrokoviceBuldok Otrokovice Logo HC Jiskra ChropyněHC Jiskra Chropyně3 : 1Zápis utkání
23.9.20:00Logo HC LobodiceHC Lobodice Logo AHK KroměřížAHK Kroměříž4 : 5 (SN)Zápis utkání
 
4.kolo39.týden
25.9.21:15Logo Red Devils MíškoviceRed Devils Míškovice Logo HC ŽopyHC Žopy0 : 13Zápis utkání
26.9.20:00Logo HC KvasiceHC Kvasice Logo HC RychlovHC Rychlov5 : 3Zápis utkání
26.9.21:40Logo HC Wild Bruins MorkoviceHC Wild Bruins Morkovice Logo HC TJ Sokol TovačovHC TJ Sokol Tovačov5 : 2Zápis utkání
28.9.16:30Logo HC Rymice BullsHC Rymice Bulls Logo HC LobodiceHC Lobodice4 : 1Zápis utkání
28.9.18:10Logo AHK KroměřížAHK Kroměříž Logo Buldok OtrokoviceBuldok Otrokovice2 : 1 (SN)Zápis utkání
28.9.20:00Logo UDH PanthersUDH Panthers Logo HC Jiskra ChropyněHC Jiskra Chropyně1 : 6Zápis utkání
30.9.20:00Logo TJ Sokol TroubkyTJ Sokol Troubky Logo HC Spartak HulínHC Spartak Hulín4 : 5 (SN)Zápis utkání
 
5.kolo40.týden
30.9.21:40Logo HC Jiskra ChropyněHC Jiskra Chropyně Logo AHK KroměřížAHK Kroměříž6 : 0Zápis utkání
 
4.kolo40.týden
2.10.21:15Logo HC SenatorsHC Senators Logo RebelsRebels0 : 5Zápis utkání
 
5.kolo40.týden
3.10.20:00Logo HC TJ Sokol TovačovHC TJ Sokol Tovačov Logo HC KvasiceHC Kvasice5 : 1Zápis utkání
3.10.21:40Logo HC LobodiceHC Lobodice Logo HC Wild Bruins MorkoviceHC Wild Bruins Morkovice3 : 5Zápis utkání
5.10.19:15Logo HC ŽopyHC Žopy Logo UDH PanthersUDH Panthers12 : 0Zápis utkání
5.10.21:00Logo HC Spartak HulínHC Spartak Hulín Logo HC SenatorsHC Senators5 : 0Zápis utkání
7.10.20:00Logo RebelsRebels Logo Red Devils MíškoviceRed Devils Míškovice9 : 2Zápis utkání
7.10.21:40Logo Buldok OtrokoviceBuldok Otrokovice Logo HC Rymice BullsHC Rymice Bulls8 : 1Zápis utkání
9.10.21:15Logo HC RychlovHC Rychlov Logo TJ Sokol TroubkyTJ Sokol Troubky1 : 11Zápis utkání
 
6.kolo41.týden
10.10.20:00Logo UDH PanthersUDH Panthers Logo AHK KroměřížAHK Kroměříž1 : 6Zápis utkání
10.10.21:40Logo HC ŽopyHC Žopy Logo RebelsRebels9 : 3Zápis utkání
12.10.19:45Logo HC Rymice BullsHC Rymice Bulls Logo HC Jiskra ChropyněHC Jiskra Chropyně1 : 3Zápis utkání
14.10.20:00Logo HC KvasiceHC Kvasice Logo HC LobodiceHC Lobodice3 : 4Zápis utkání
14.10.21:40Logo Red Devils MíškoviceRed Devils Míškovice Logo HC Spartak HulínHC Spartak Hulín1 : 9Zápis utkání
16.10.21:15Logo TJ Sokol TroubkyTJ Sokol Troubky Logo HC TJ Sokol TovačovHC TJ Sokol Tovačov1 : 4Zápis utkání
17.10.20:00Logo HC SenatorsHC Senators Logo HC RychlovHC Rychlov10 : 3Zápis utkání
17.10.21:40Logo HC Wild Bruins MorkoviceHC Wild Bruins Morkovice Logo Buldok OtrokoviceBuldok Otrokovice5 : 0Zápis utkání
 
7.kolo42.týden
19.10.17:00Logo HC Spartak HulínHC Spartak Hulín Logo HC ŽopyHC Žopy4 : 3Zápis utkání
19.10.18:40Logo RebelsRebels Logo UDH PanthersUDH Panthers6 : 5Zápis utkání
19.10.20:30Logo HC LobodiceHC Lobodice Logo TJ Sokol TroubkyTJ Sokol Troubky1 : 8Zápis utkání
21.10.20:00Logo HC Jiskra ChropyněHC Jiskra Chropyně Logo HC Wild Bruins MorkoviceHC Wild Bruins Morkovice4 : 2Zápis utkání
21.10.21:40Logo HC TJ Sokol TovačovHC TJ Sokol Tovačov Logo HC SenatorsHC Senators2 : 3 (SN)Zápis utkání
23.10.21:15Logo Buldok OtrokoviceBuldok Otrokovice Logo HC KvasiceHC Kvasice7 : 2Zápis utkání
24.10.20:00Logo HC RychlovHC Rychlov Logo Red Devils MíškoviceRed Devils Míškovice6 : 7 (SN)Zápis utkání
24.10.21:40Logo AHK KroměřížAHK Kroměříž Logo HC Rymice BullsHC Rymice Bulls6 : 7 (SN)Zápis utkání
 
8.kolo43.týden
26.10.19:15Logo HC SenatorsHC Senators Logo HC LobodiceHC Lobodice4 : 3Zápis utkání
26.10.21:00Logo RebelsRebels Logo HC Spartak HulínHC Spartak Hulín6 : 3Zápis utkání
28.10.19:00Logo TJ Sokol TroubkyTJ Sokol Troubky Logo Buldok OtrokoviceBuldok Otrokovice5 : 6 (SN)Zápis utkání
28.10.20:40Logo HC KvasiceHC Kvasice Logo HC Jiskra ChropyněHC Jiskra Chropyně1 : 2Zápis utkání
30.10.21:15Logo UDH PanthersUDH Panthers Logo HC Rymice BullsHC Rymice Bulls2 : 3 (SN)Zápis utkání
31.10.20:00Logo HC Wild Bruins MorkoviceHC Wild Bruins Morkovice Logo AHK KroměřížAHK Kroměříž10 : 1Zápis utkání
31.10.21:40Logo HC ŽopyHC Žopy Logo HC RychlovHC Rychlov6 : 1Zápis utkání
2.11.19:15Logo Red Devils MíškoviceRed Devils Míškovice Logo HC TJ Sokol TovačovHC TJ Sokol Tovačov2 : 3 (SN)Zápis utkání
 
9.kolo44.týden
2.11.21:00Logo HC Jiskra ChropyněHC Jiskra Chropyně Logo TJ Sokol TroubkyTJ Sokol Troubky6 : 1Zápis utkání
 
10.kolo45.týden
4.11.20:00Logo UDH PanthersUDH Panthers Logo TJ Sokol TroubkyTJ Sokol Troubky2 : 5Zápis utkání
 
9.kolo45.týden
4.11.21:40Logo Buldok OtrokoviceBuldok Otrokovice Logo HC SenatorsHC Senators5 : 1Zápis utkání
6.11.21:15Logo HC TJ Sokol TovačovHC TJ Sokol Tovačov Logo HC ŽopyHC Žopy2 : 5Zápis utkání
7.11.20:00Logo AHK KroměřížAHK Kroměříž Logo HC KvasiceHC Kvasice10 : 1Zápis utkání
7.11.21:40Logo HC LobodiceHC Lobodice Logo Red Devils MíškoviceRed Devils Míškovice7 : 2Zápis utkání
9.11.17:00Logo HC Rymice BullsHC Rymice Bulls Logo HC Wild Bruins MorkoviceHC Wild Bruins Morkovice1 : 5Zápis utkání
9.11.18:40Logo HC RychlovHC Rychlov Logo RebelsRebels1 : 2Zápis utkání
9.11.20:30Logo HC Spartak HulínHC Spartak Hulín Logo UDH PanthersUDH Panthers1 : 6Zápis utkání
 
10.kolo46.týden
11.11.20:00Logo Red Devils MíškoviceRed Devils Míškovice Logo HC Wild Bruins MorkoviceHC Wild Bruins Morkovice3 : 4Zápis utkání
11.11.21:40Logo HC ŽopyHC Žopy Logo HC Rymice BullsHC Rymice Bulls5 : 0Zápis utkání
13.11.20:45Logo HC SenatorsHC Senators Logo HC KvasiceHC Kvasice1 : 5Zápis utkání
14.11.20:00Logo HC RychlovHC Rychlov Logo Buldok OtrokoviceBuldok Otrokovice5 : 9Zápis utkání
 
11.kolo46.týden
14.11.21:40Logo HC Jiskra ChropyněHC Jiskra Chropyně Logo Red Devils MíškoviceRed Devils Míškovice7 : 1Zápis utkání
 
10.kolo46.týden
16.11.19:15Logo HC TJ Sokol TovačovHC TJ Sokol Tovačov Logo HC LobodiceHC Lobodice3 : 2Zápis utkání
16.11.21:00Logo RebelsRebels Logo AHK KroměřížAHK Kroměříž8 : 4Zápis utkání
18.11.20:00Logo HC Spartak HulínHC Spartak Hulín Logo HC Jiskra ChropyněHC Jiskra Chropyně1 : 6Zápis utkání
 
11.kolo47.týden
20.11.21:15Logo HC RychlovHC Rychlov Logo UDH PanthersUDH Panthers11 : 4Zápis utkání
21.11.20:00Logo HC Rymice BullsHC Rymice Bulls Logo TJ Sokol TroubkyTJ Sokol Troubky3 : 5Zápis utkání
21.11.21:40Logo HC LobodiceHC Lobodice Logo RebelsRebels6 : 3Zápis utkání
23.11.19:15Logo AHK KroměřížAHK Kroměříž Logo HC SenatorsHC Senators10 : 4Zápis utkání
23.11.21:00Logo HC TJ Sokol TovačovHC TJ Sokol Tovačov Logo HC Spartak HulínHC Spartak Hulín5 : 3Zápis utkání
25.11.20:00Logo Buldok OtrokoviceBuldok Otrokovice Logo HC ŽopyHC Žopy5 : 4Zápis utkání
25.11.21:40Logo HC Wild Bruins MorkoviceHC Wild Bruins Morkovice Logo HC KvasiceHC Kvasice4 : 0Zápis utkání
 
12.kolo48.týden
27.11.21:15Logo HC SenatorsHC Senators Logo HC Rymice BullsHC Rymice Bulls4 : 12Zápis utkání
28.11.20:00Logo HC Spartak HulínHC Spartak Hulín Logo HC LobodiceHC Lobodice4 : 3 (SN)Zápis utkání
28.11.21:40Logo HC RychlovHC Rychlov Logo HC TJ Sokol TovačovHC TJ Sokol Tovačov3 : 5Zápis utkání
30.11.17:00Logo HC ŽopyHC Žopy Logo HC Jiskra ChropyněHC Jiskra Chropyně3 : 1Zápis utkání
30.11.18:40Logo TJ Sokol TroubkyTJ Sokol Troubky Logo HC Wild Bruins MorkoviceHC Wild Bruins Morkovice1 : 6Zápis utkání
30.11.20:30Logo Red Devils MíškoviceRed Devils Míškovice Logo AHK KroměřížAHK Kroměříž4 : 3 (SN)Zápis utkání
2.12.20:00Logo UDH PanthersUDH Panthers Logo HC KvasiceHC Kvasice3 : 2Zápis utkání
2.12.21:40Logo RebelsRebels Logo Buldok OtrokoviceBuldok Otrokovice4 : 5Zápis utkání
 
13.kolo49.týden
4.12.21:15Logo HC LobodiceHC Lobodice Logo HC RychlovHC Rychlov0 : 6Zápis utkání
5.12.20:00Logo HC Rymice BullsHC Rymice Bulls Logo Red Devils MíškoviceRed Devils Míškovice4 : 3Zápis utkání
5.12.21:40Logo HC Wild Bruins MorkoviceHC Wild Bruins Morkovice Logo HC SenatorsHC Senators3 : 1Zápis utkání
7.12.17:00Logo HC TJ Sokol TovačovHC TJ Sokol Tovačov Logo UDH PanthersUDH Panthers  
7.12.18:40Logo HC Jiskra ChropyněHC Jiskra Chropyně Logo RebelsRebels  
7.12.20:30Logo AHK KroměřížAHK Kroměříž Logo HC ŽopyHC Žopy  
9.12.20:00Logo Buldok OtrokoviceBuldok Otrokovice Logo HC Spartak HulínHC Spartak Hulín  
9.12.21:40Logo HC KvasiceHC Kvasice Logo TJ Sokol TroubkyTJ Sokol Troubky  
 
14.kolo50.týden
11.12.20:15Logo RebelsRebels Logo HC TJ Sokol TovačovHC TJ Sokol Tovačov  
12.12.20:00Logo HC ŽopyHC Žopy Logo HC LobodiceHC Lobodice  
14.12.17:00Logo HC Spartak HulínHC Spartak Hulín Logo HC RychlovHC Rychlov  
14.12.18:40Logo HC SenatorsHC Senators Logo HC Jiskra ChropyněHC Jiskra Chropyně  
14.12.20:30Logo UDH PanthersUDH Panthers Logo HC Wild Bruins MorkoviceHC Wild Bruins Morkovice  
16.12.19:15Logo TJ Sokol TroubkyTJ Sokol Troubky Logo AHK KroměřížAHK Kroměříž  
16.12.21:00Logo Red Devils MíškoviceRed Devils Míškovice Logo Buldok OtrokoviceBuldok Otrokovice  
18.12.21:15Logo HC KvasiceHC Kvasice Logo HC Rymice BullsHC Rymice Bulls  
 
15.kolo51.týden
19.12.20:00Logo HC LobodiceHC Lobodice Logo UDH PanthersUDH Panthers  
19.12.21:40Logo HC Jiskra ChropyněHC Jiskra Chropyně Logo HC RychlovHC Rychlov  
22.12.19:00Logo TJ Sokol TroubkyTJ Sokol Troubky Logo HC SenatorsHC Senators  
22.12.20:45Logo HC Wild Bruins MorkoviceHC Wild Bruins Morkovice Logo HC ŽopyHC Žopy  
2.1.20:00Logo HC KvasiceHC Kvasice Logo Red Devils MíškoviceRed Devils Míškovice  
2.1.21:40Logo AHK KroměřížAHK Kroměříž Logo HC Spartak HulínHC Spartak Hulín  
4.1.19:15Logo HC Rymice BullsHC Rymice Bulls Logo RebelsRebels  
4.1.21:00Logo Buldok OtrokoviceBuldok Otrokovice Logo HC TJ Sokol TovačovHC TJ Sokol Tovačov  

Aktuální sezóna 2019/2020

ROZPIS ZÁPASŮ

13.kolo
7.12.17:00TOV-PAN
7.12.18:40JIS-REB
7.12.20:30AHK-ZOP
9.12.20:00BUL-HLN
9.12.21:40KVA-TRO
14.kolo
11.12.20:15REB-TOV
12.12.20:00ZOP-LOB
14.12.17:00HLN-RCH

VÝSLEDKY

13.kolo
5.12.MOR-SEN3 : 1
5.12.RMC-DEV4 : 3
4.12.LOB-RCH0 : 6
12.kolo
2.12.REB-BUL4 : 5
2.12.PAN-KVA3 : 2
30.11.DEV-AHK4 : 3 (SN)
30.11.TRO-MOR1 : 6
30.11.ZOP-JIS3 : 1

STATISTIKY TOP5

 JménoZBGAT
1.Petr Sumec13312382
2.Petr ml. Sovadina12282266
3.Petr Přikryl9261790
4.Jan Novotný132614128
5.Jindřich Mozola12251690

PENALTY TOP5

 JménoZBGAT
1.Petr Petráš651443
2.Pavel Havrila1043142
3.Tibor Baranyai12104626
4.Antonín Marek783522
5.Martin Špalek12138518

KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •  KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA